GWIEZDNY PYŁ

Październik 15, 2018
CZEŚĆ ! CZEŚĆ !

Dzisiaj mam dla Was zdjęcia kolejnej sukienki z pokazu ,,Queen of space „. Gwiezdny pył to sukienka z elastycznej siatki w kolorze cielistym z przyklejonymi kryształkami.  Niesamowicie efektowna, jednak raczej trudna do noszenia, ze względu na dosyć skąpy krój i stosunkowo niewielkie części, które zasłaniają ciało. Ale poniekąd wyznaję zasadę, że niektóre ubrania są do patrzenia a nie do noszenia.

Sesja odbyła się w dosyć zimny dzień, ale słońce było dla nas łaskawe. Za tło posłużył nam Park Źródliska, ponieważ chciałam pokazać, że pokazowe sukienki maja też drugą stronę, nie tylko tą kosmiczną.

 

Kontynuując poprzedni wywód w poście na temat organizacji pokazu, dzisiaj opowiem o ogromnej ekipie osób, bez których nie miałabym dzisiaj o czym pisać.

Zacznijmy od największego grona:

  1. Modelki – znaleźć 10 osób z podobną dyspozycją czasową, zaangażowaniem i chęcią do pomocy to nie lada wyczyn. Chociaż wtedy przekonałam się, że nie ma co ufać ludziom bezgranicznie, bo potem niezbyt się dobrze na tym wychodzi. Zostałam wystawiona na ostatnia chwilę i wtedy też okazało się, że są osoby, które pomogą Ci bez wahania, pomimo tego, że nie były na żadnej próbie ( serduszko dla Ani Korczak <3 )
  2. Fotografowie, filmowcy – dzięki nim mogłam zobaczyć cały mój pokaz ( oglądanie dziewczyn w namiocie to nie to samo).
  3. Oświetleniowcy, operator dźwiękowy – tutaj oczywiste, że nic byśmy nie zobaczyli ani nie usłyszeli.
  4. Makijażystka– moja najlepsza Klaudia Domańska i pomocnik Ania Korczak, nadały kreacjom charakteru.

Na liście wymieniłam osoby pełniące konkretne funkcję, ale to oczywiście nie wszyscy, mi przede wszystkim bardzo pomogli rodzice, chłopak i znajomi, zajmujący się niby małymi rzeczami, ale bez nich nie miałabym namiotów, rakiety , wybiegu i wielu, wielu innych rzeczy.

 

C.D.N

 

A tutaj obiecane fotki:

Modelka: Anita Sołtysiak

Fotograf: Martyna Kołodziejczak